Avaleht uudised Tehnika Huvilised saavad soetada trammi
Huvilised saavad soetada trammi

Huvilised saavad soetada trammi

0
0

Järgmisel nädalal paneb TLT AS oksjonikeskkonnas Osta.ee enampakkumisele kaks trammi ČKD Tatra KT4.

TLT AS-i juhatuse esimehe Enno Tamme kinnitusel omavad müüki minevad trammid veel piisavalt ressurssi, et nendega rööbastee olemasolul koduhoovis või talukinnistul lusti sõita. „Tartu trammi käikupanekuks veterantrammid vaevalt sobivad, ent nupukas tehnikahuviline leiab neile kindlasti meelepärase rakenduse,“ on Tamm kindel.

TLT AS trammiliiklusteenistuse direktori Andres Vääni sõnul on trammide omandamise vastu varem elavat huvi tuntud. „Nüüd on kõigil, kes meilt trammiostu kohta uurinud, võimalus oma unistus netioksjonil osaledes teoks teha,“ leiab Vään.

Müüdav liigendtramm number 115 on 19054 mm pikk, 2200 mm lai, 3110 mm kõrge ning kaalub 19800 kg. Elektrimootorite koguvõimsus on sõidukil 160 kW. Tramm on komplektne ning seda kasutati sõitjate veoks viimati 2016 jaanuaris. Trammil puudub kehtiv tehniline ülevaatus. Alghinnaks on 4500 eurot.

Teine liigendtramm numbriga 117 on samuti 19054 mm pikk, 2200 mm lai, 3110 mm kõrge, ent sellel puuduvad alusvankrid. Elektrimootorite koguvõimsus on 160 kW. Sõitjate veoks kasutati trammi viimati 2016 jaanuaris. Kehtiv tehniline ülevaatus puudub. Alghinnaks on 2500 eurot.

TLT AS soovitab enne pakkumise tegemist trammidega tutvuda.

Sõiduki pealelaadimise ja äraveo korraldab ostja. Müüja ei võta endale kohustusi trammi müügijärgse hoolduse, remondi ja kasutamise osas.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *