Avaleht uudised Liiklus Laupäeval liiklusõnnetuse sattunud mees suri haiglas
Laupäeval liiklusõnnetuse sattunud mees suri haiglas

Laupäeval liiklusõnnetuse sattunud mees suri haiglas

0
0

Möödunud laupäeval, 11. märtsil juhtus Narvas avarii, kus põrkasid kokku sõiduautod Kia ja Mercedes-Benz. Täna pärastlõunal teatati politseile, et sõiduauto Kia roolis olnud 52-aastane mees suri saadud vigastustesse haiglas.

Politseile teatati õnnetusest Puškini tänaval kella 23.30 ajal. Esialgsetel andmetel sooritas 52-aastane mees tagasipööret ja ei veendunud selle ohutuses, kui talle sõitis külje pealt sisse samas suunas liikunud sõiduauto Mercedes-Benz, mida juhtis 19-aastane noormees. Kia juht sai raskelt viga ning ta toimetati Narva Haiglasse. Pühapäeval, 12. märtsil toimetati mees Tartu Ülikooli Kliinikumi, kus ta esmaspäeva õhtul paraku suri.

Mõlemad mehed viibisid õnnetuse hetkel autodes üksi. Mercedese juht õnnetuses kannatada ei saanud. Politsei selgitas, et Mercedest juhtinud 19-aastane noormees oli kaine. Kiat juhtinud mehe võimalik joove selgub ekspertiisi käigus.

Ida prefektuuri operatiivjuht Joel Alla avaldab hukkunu lähedastele kaastunnet. „Liikluses peab olema äärmiselt ettevaatlik. Enne igat manöövrit tuleb veenduda selle ohutuses, et vältida iseenda ja teiste liiklejate ohtu seadmist,” lisas Alla.

Ida prefektuur alustas juhtumi täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks kriminaalmenetlust.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *