Avaleht uudised Liiklus Raplamaal hukkus veoauto ja sõiduauto kokkupõrkes noor mees
Raplamaal hukkus veoauto ja sõiduauto kokkupõrkes noor mees

Raplamaal hukkus veoauto ja sõiduauto kokkupõrkes noor mees

0
0

6. augusti hilisõhtul kell 23.19 sai Häirekeskus teate liiklusõnnetusest Märjamaa vallas Käbikülas, kus Tallinn-Pärnu-Ikla maantee 46. kilomeetril põrkasid kokku veoauto ja sõiduauto Volkswagen Golf. Õnnetuses hukkus sõiduautot juhtinud 29-aastane mees.

Veoauto süttis kokkupõrke tagajärjel põlema. Veoautot juhtinud kaine 48-aastane Läti kodanikust mees sai viga ja toimetati haiglasse. Kummaski autos rohkem inimesi ei olnud.

Rapla politseijaoskonna välijuhi Alar Smirnovi selgituse kohaselt on praeguseks teada, et Tallinna poolt Pärnu suunas liikunud sõiduauto kaldus vahetult enne kokkupõrget vastassuunavööndisse.

„Sõiduauto kaldus mingil põhjusel vastassuunavööndisse ja Pärnust Tallinna suunas sõitnud veoauto juhil ei õnnestunud kokkupõrget vältida. Miks sõiduauto oma sõidurajalt kõrvale kaldus, selle peab selgitama uurimine,” rääkis politseinik. „Auto juhtimine eeldab täit tähelepanu. Kui juht asub autos tegelema mistahes kõrvaltegevusega, ei ole ta enam keskendunud kõige olulisemale – turvaliselt sihtpunkti jõudmisele,” lisas Smirnov.

Õnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud maksimaalne sõidukiirus on 90 km/h.

Juhtunu üksikasjad selgitatakse välja kriminaalmenetluse käigus.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *