Avaleht uudised Tehnika Renault’ müügitulemused kinnitavad: uusi autosid müüakse Eestis rohkem kui Lätis-Leedus
Renault’ müügitulemused kinnitavad: uusi autosid müüakse Eestis rohkem kui Lätis-Leedus

Renault’ müügitulemused kinnitavad: uusi autosid müüakse Eestis rohkem kui Lätis-Leedus

0
0
Kuigi Eesti on Balti riikidest väikseim, müüakse siin kõige rohkem uusi autosid. Renault’ eelmise aasta Baltikumi müügitulemused näitavad, et 55% autodest müüdi Eestisse.
Renault’ Baltikumi tegevdirektor Marcin Kurkiewicz:
“2015. aastal osteti Eestis 2209 uut Renault’ sõiduautot ja tarbesõidukit, see on 55% meie poolt Baltikumi müüdud  sõidukite koguarvust.
Sõiduautode osakaal eelmise aasta Renault’ läbimüügist oli Eestis kõrgem kui Lätis ja Leedus. Tarbesõidukite turul on Renault Eestis kolme enimmüüdava kaubamärgi hulgas, sarnane postitsioon on Renault’l ka Lätis ja Leedus.”
Eestis müüs Renault eelmisel aastal kokku 2209 sõidukit, millest 79% olid sõiduautod ja 21% tarbesõidukid. Kolmes Balti riigis kokku müüs Renault 4044 sõidukit, millest 71% olid sõiduautod ja 29% tarbesõidukid.
2015. aasta müügitulemuste põhjal on Renault Eestis kolmas autobränd Toyota ja  Škoda järel. 2016. aastat alustas Renault Eestis 8,9%-lise turuosaga.
“Renault oli eelmisel aastal Eestis üks kõige rohkem läbimüüki kasvatanud autobrände, mille kasv oli 24,5%. 2015. aastal tõi Renault autoturule kolm uuenenud tehnoloogia ja disainiga mudelit: Kadjari, Espace’i ja Talismani. 2016. aastal jätkab Renault mudelite uuendamisega: varakevadel tuleb turule uus Megane’i, seejärel Talisman Grandtour, uuenenud Master, Clio, Scenic ja aasta lõpus Fluence’i järeltulija. Käesoleva aasta lõpuks on Renault uuendanud pea kogu oma mudelivaliku,” ütles Marcin Kurkiewicz.

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *