Avaleht uudised Tehnika Tallinna Merepäevad sõidavad Renault’ga
Tallinna Merepäevad sõidavad Renault’ga

Tallinna Merepäevad sõidavad Renault’ga

0
0

Renault on uus autopartner Tallinna Merepäevadel, mis 15.–17. juulil toob rikkaliku kultuuriprogrammi ja meelepärased tegevused kogu perele Lennusadamasse, Noblessneri sadamasse, Vanasadamasse ja Pirita jahisadamasse.

Tallinna Merepäevade alguseni on napilt kuu. “Et organiseerida suve suurimat sündmust korraga neljas Tallinna sadamas, oleme merepäevade korraldustiimiga otsinud üles kõik põnevamad paigad, mõelnud välja üritusi igale maitsele ja kavandanud festivaliala selliselt, et oleks ruumi vähemalt 130 000 külastajale. Ürituse õnnestumise nimel oleme suhelnud paljude inimestega ja olnud ratastel pikki päevi järjest,” rääkis läheneva suvesündmuse ettevalmistusest Kati Remmelkoor, Tallinna Merepäevade partnersuhete juht.

Tallinna Merepäevadel saavad kokku värvikad esinejad ja rikkalik programm, põnevad avastamisväärt paigad Tallinna sadamates ning tänavune merekultuuriaasta. Renault annab autopartnerina oma panuse tänavuste, arvult üheksandate Tallinna Merepäevade toimumisse. Muu hulgas saab Tallinna Merepäevade korraldustiim enda kasutusse kõigi teeoludega hästi sobiva Kadjari ning Renault’ kõige populaarsema mudeli – Megane’i uue põlvkonna versiooni.

“Valisin meie autopartneri Renault’ mudelivalikust tänavuste merepäevade korraldamiseks endale kasutada uue Kadjari,” ütles Kati Remmelkoor.  “Et organiseerida avalikku üritust kohas, kus kohtuvad energiast pulbitsev linn ja mererannik, sa vajad autot, millele võid loota igas olukorras – ka siis, kui on vaja sõita veepiirini. Kadjaris on piisavalt ruumi merepäevade korraldamiseks vajaliku varustuse transportimiseks ning lahedad lisad nagu iseparkimine ja tagurduskaamera, mis mu elu linnas sõites muretumaks muudavad. Lisaks näeb ta väga hea välja ning ei jää merepäevade melus märkamatuks.”

Ametliku autopartnerina valmistub ka Renault 15.–17. juulil toimuvateks Tallinna Merepäevadeks. Uuenenud disaini ja tehnoloogiaga kõige värskemate Renault’ autodega saab lähemalt tutvuda ja testisõidule registreeruda kogu merepäevade vältel Lennusadamas ja Vanasadamas.

Aasta jooksul on Renault toonud turule neli täiesti uut sõidukit. Ruumika Espace’i, mis mõõtmete poolest sobib hästi pereautoks ja mille tehnoloogilised uuendused lubavad senisest suuremat sõidunaudingut. Stiilse Talismani, mille eest Renault’ disainerid on 2016. aastal võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ning esimesed Talismanid juba äratavad tähelepanu Tallinna linnaruumis. Renault’ populaarseima mudeli uue põlvkonna versiooni – uue Megane’I, mis jõudis kõigest kolm kuud tagasi Eesti turule uuenenud disaini ja veelgi parema sõidumugavusega. Ning kõigi teeoludega hästi sobiva Kadjari, mis atleetliku ja tugeva välimusega on seiklusteks loodud.

Renault uusimad mudelid varustatuna kaasaegse tehnoloogia, juhiabisüsteemide ja ülikvaliteetse Bose helisüsteemiga on kohal 15.-17. juulil Tallinna Merepäevadel.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *