Avaleht uudised Tehnika Autopartner korraldab Tallinna Merepäevadel tasuta auhinnaloosi
Autopartner korraldab Tallinna Merepäevadel tasuta auhinnaloosi

Autopartner korraldab Tallinna Merepäevadel tasuta auhinnaloosi

0
0

Külastades täna algavaid Tallinna Merepäevi, tasub astuda läbi Lennusadama alal asuvast Renault’ telgist või leida festivalialalt üles loosikastiga ringi liikuvad inimesed, sest kõigi kupongi täitnute vahel läheb loosi uue Renault Megane’i nädalane kasutusõigus ja mitmeid muid väärt auhindu. Auhinnad paneb välja Renault’ Tallinna esindus Abc Motors ja loosimine toimub 17. juulil kell 16.00 Lennusadama laval.

Renault on 15.–17. juulil toimuvate Tallinna Merepäevade – Eesti suurima mere- ja perepeo autopartner. Tallinna Merepäevadel on Renault kohal Lennusadamas ja Vanasadamas kõigi oma uute mudelitega: ruumika Espace’i, soliidse Talismani, stiilse Megane’i ja seiklusteks loodud crossoveri Kadjariga. Merekultuuriaastal sõidab ka Tallinna Merepäevade korraldustiim uute Renault’ autodega.

Loosiauhinnaks olev uus Megane on hetkel Renault’ kõige uuem mudel Eestis, esitletud vaid mõned kuud tagasi. Uue Megane’i julget ja isikupärast stiili täiendab tipptehnoloogiline sisu ja asjaolu, et mõnigi varustusdetail on selle klassi autole saadaval esmakordselt.

Uus Renault Megane on ka üks nendest autodest, millega sõidab Tallinna Merepäevade korraldustiim.

“Uue Megane’i puhul meeldib mulle enim mugav juhiiste, mida saab täpselt endale sobivaks seada – see annab palju juurde. Tänu pardal olevatele juhiabisüsteemidele on tagurdamine, manööverdamine ja parkimine linnas muretum,” rääkis oma sõidukogemustest Tallinna Merepäevade korraldustiimi liige Indrek Makke.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *