Avaleht ettevote Mustamäe Autokool
0

Mustamäe Autokool

0
0
Aadress: Mustamäe tee 5, 10616 Tallinn
Telefon: +372 52 800 68
Koduleht:

www.mustamae-autokool.ee

E-post:

info@mustamae-autokool.ee

Tegevusalad: Autokoolid ja kursused
Maakond: Tallinn/Harjumaa

timthumbMustamäe autokool asub Tallinnas ja pakub B-kategooria mootorsõidukijuhtide koolitust professionaalsete õpetajate käe all. Õpetamine toimub eesti ja vene keeles. Õppeklassid asuvad Tallinna kesklinnas ja Mustamäel. Õppesõiduks kasutame nii manuaal- kui ka automaat- käigukastiga kaasaegseid sõidukeid.

Mustamäe Autokool asutati  koostöös Tallinna Tehnikakõrgkooli Transpordi Teaduskonnaga. Tänaseks on  meie liikluskool kiiresti arenev, professionaalne ettevõte, kus õppetöö toimub nii eesti kui vene keeles riikliku B-kategooria õppekava alusel. Mustamäe Autokool on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusloaga õppeasutus (koolitusluba nr.5703 HTM) ja Eesti Autokoolide Liidu liige.

Alates 07.06.2012 on Mustamäe Autokool registreeritud kui kaubamärk. Me oleme valinud oma õpetajad pika testimise ja katsete põhjal. Anname õpetamisel endast parima. Pakume tudengitele, kooliõpilastele ja teistele mitmekesi registreerijatele kursuste hinnasoodustust 20 eurot. Meie poolt on õpihimulistele noortele olemas kogu materjal juhiloa omandamiseks.

Autokooli kursused:

B kategooria esmased juhiload,  B kategooria lõppastme koolitus,  Esmaabi koolitus,   Pimedasõit,  Lisaõppesõit

Mustamäe Autokoolis on: 

Rahulikud, suurte kogemustega ja sõbralikud õpetajad, püsivalt soodsad hinnad tudengitele ja koolinoortele, mugavad ja hästivarustatud õppeklassid, õppesõit kaasaegsete sõidukitega, järelmaksuga tasumise võimalus.

Registreeru Kursustele SIIN