Avaleht uudised Liiklus Politsei otsib Pärnu linnas juhtunud liiklusõnnetuse ühte osapoolt
Politsei otsib Pärnu linnas juhtunud liiklusõnnetuse ühte osapoolt

Politsei otsib Pärnu linnas juhtunud liiklusõnnetuse ühte osapoolt

0
0

Eile kella 13.50 paiku juhtus Pärnus Aisa tänaval liiklusõnnetus, kui omavahel põrkasid kokku kaks jalgratturit. Õnnetuse järel sai viga 62-aastane naine, kelle meedikud haiglasse toimetasid. 

Teine rattur vigastada ei saanud ning ta lahkus enne politseipatrulli saabumist avariipaigalt. Liiklusõnnetuse täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks palub politsei kõigil, kes täna pealelõunal seda õnnetust pealt nägid, ühendust võtta politseiga. Samuti ootame, et politseiga võtaks ühendust õnnetuses osalenud jalgrattal liikunud naine ise. Infot oodatakse Pärnu avariipolitseinike telefonil 5099531 või e-maili teel aadressiletoomas.viltok@politsei.ee

Pärnu patrulltalituse avariipolitseinik Toomas Viltok tuletab meelde, et kui liiklusõnnetuses on inimesed viga saanud, tuleb sellest viivitamatult hädaabinumbril teada anda.

„Liiklusõnnetuste juhtudes kaotavad paljud inimesed pea ning käituvad vastavalt intuitsioonile. Siinkohal soovitan aga jätta meelde üks ja kõige olulisim seadusest tulenev tõde. Kui liiklusõnnetuses on inimesed viga saanud, tuleb esmajoones sellest teavitada häirekeskust ning edasi tegutseda vaid sealt saadud korralduste kohaselt,” rõhutas avariipolitseinik.

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *