Avaleht uudised Liiklus Politsei tabas Pärnus kaaslinlaste abiga kaks roolijoodikut
Politsei tabas Pärnus kaaslinlaste abiga kaks roolijoodikut

Politsei tabas Pärnus kaaslinlaste abiga kaks roolijoodikut

0
0

Eile õhtul andsid juhuslikud möödujad Pärnus politseile teada kahest võimalikust joobes sõidukijuhist ning mõlemad roolijoodikud tabati.

Kell 17.08 teatati politseile joobes juhist Raeküla kandis ning mõned minutid hiljem anti teada, et sama juht on auto parkinud Riia maanteel kaupluse ette ja tuigerdab poe poole.

Teataja blokeeris parklas roolijoodiku sõiduki ja jäi ootama politseid. Kontrollimisel selguski, et sõidukit juhtinud mees oli tarvitanud alkoholi.

Kell 18.25 teatati, et Liblika tänaval on kaupluse parklas sõiduauto, mille rooli taga on naine, kes teatamise hetkel oli magama jäänud. Sõiduki tuled põlesid, kuid mootor ei töötanud.

Teataja kahtlustas, et naine võib olla joobes. Politseinikud kontrollisid rooli taga maganud naise joovet ja selgus, et naine oli tarvitanud alkoholi.

Pärnu politseijaoskonna vanemliiklusametnik Ivo Haav tänab inimesi, kes eile oma tähelepanelikkusega liiklusturvalisusesse panustasid.

“Meie jaoks on oluline, et politsei ei oleks joobes juhtimise ennetamisel ja tõkestamisel üksinda. Eilsed kaks juhtumit tõestasid veelkord, et meie seas on inimesi, kellele läheb korda see, kas liikluses on turvaline või mitte. Mis kõige olulisem, nad tegid ise midagi väga olulist ära selleks, et turvalisust liikluses suurendada. Täname neid tähelepanelikkuse ja julguse eest sekkuda. Suure tõenäosusega aitas nende inimeste märkamine ja kiire tegutsemine ära hoida halvima, sest joobes juhid on ohtlikud,” ütles Haav.

Möödunud ööpäeval tabati üle Eesti kokku 10 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *