Avaleht uudised Liiklus Politsei testib uuel nädalal eesistumisperioodil kehtestatavat liikluskorraldust Tallinna kesklinnas

Politsei testib uuel nädalal eesistumisperioodil kehtestatavat liikluskorraldust Tallinna kesklinnas

0
0

Algaval nädalal proovib politsei Tallinna kesklinna piirkonnas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisperioodiks kehtestatavat liikluskorda. Sellega seoses on mõnevõrra piiratud parkimine kesklinnas ja muutunud liiklusskeem Kultuurikatla ümbruses.

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames esmaspäeval ja teisipäeval toimuva kohtumise tõttu on mõnevõrra piiratud parkimine kesklinna piirkonnas ja vanalinnas hotell Hilton ümbruses. Piirangud kehtivad 29. mai pärastlõunast kuni 30. mai õhtuni, mil taastatakse tavapärane parkimiskord.

1. ja 2. juunil testib politsei eesistumisperioodil kehtestatavat liikluskorda ning seetõttu on piiratud parkimine Kultuurikatla ja hotell Nordic ümbruses ning mõnevõrra muutunud liikluskorraldus Kultuurikatla ees Põhja puiesteel, kuid ühtegi tänavat selles piirkonnas liikluseks ei suleta. Liikluskorda proovitakse läbi 1. juuni hommikust kuni 2. juuni pärastlõunani ning vabandame, kui sel perioodil tuleb piirkonnas ette liiklusseisakuid. Tavapärane liikluskorraldus taastatakse 2. juunil umbes kella 15ks ning kohapeal on liiklust reguleerimas ka politseinikud, kes vajadusel abistavad.

Teatele on lisatud skeem, mis näitab läbipääsuteekondi Kultuurikatla ümbruses sadama terminalidesse ja tanklasse ning skeem näitamaks sõidukite ja jalakäijate liikumist hotell Hilton ümbruses.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *