Avaleht uudised Liiklus Politseiinfo 4. novembri sündmuste kohta liikluses
Politseiinfo 4. novembri sündmuste kohta liikluses

Politseiinfo 4. novembri sündmuste kohta liikluses

0
0

Edastame ööpäeva jooksul laekunud teabe liiklusõnnetuste, ärandatud ja leitud sõidukite kohta.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 7 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti.

Liiklusõnnetused

03.11.2018 kella 23.18 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Sõpruse pst 195a juures, kus 22-aastane mees tagurdas sõiduautoga BMW 530D parkimisplatsil otsa 37-aastasele naisele. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

04.11.2018 kella 19.44 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Viru väljak 2 juures, kus esialgsetel andmetel sõitis 31-aastane mees mopeediga vastu sõidutee äärekivi ja kukkus. Mopeedijuht toimetati sündmuskohalt Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

05.11.2018 kella 00.08 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Smuuli tee ja Punase tn ristmikul, kus esialgsetel andmetel veoautot juhtinud 25-aastane mees ei andnud teed peateed liikunud sõiduautole Toyota Avensis, mida juhtis 64-aastane mees, ja toimus kokkupõrge. Toyota juht toimetati sündmuskohalt Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Pimedus, külmakraadid ja sademed muudavad liiklejate elu raskeks. Politsei palub, et sõidukiomanikud vahetaksid esimesel võimalusel suverehvid talviste vastu ning vaataksid üle, kas sõiduki kojamehed ja tuled on seisukorras, mis lubab lume ja pimeduse vastu täisvõimsusel võidelda. Ka autojuht on jalakäija, seega peab iga liikleja küljes rippuma vähemalt üks helkur.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *