Avaleht uudised Liiklus Politseiinfo 5. novembri sündmuste kohta liikluses
Politseiinfo 5. novembri sündmuste kohta liikluses

Politseiinfo 5. novembri sündmuste kohta liikluses

0
0

Edastame ööpäeva jooksul laekunud teabe liiklusõnnetuste, ärandatud ja leitud sõidukite kohta.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 25 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti.

Liiklusõnnetused

05.11.2018 ajavahemikus 00.30 kuni 02.50 toimus liiklusõnnetus Lääne-Virumaal Vinni vallas Rakvere-Luige maantee 18,2 kilomeetril, kus sõiduauto BMW X5 sõitis lauges vasakkurvis teelt välja paremale vastu puid ja paiskus vasakule küljele. Kiirabi toimetas sündmuskohalt Rakvere haiglasse 28-aastase naise ja 26-aastase mehe. Sõiduki juht ja õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

05.11.2018 kella 15.27 ajal sõitis seni tuvastamata juht Tartumaal Nõo alevis Oja tänaval õuealal sõiduautoga BMW 523I otsa 15-aastasele poisile. Kiirabi toimetas jalakäija Tartu Ülikooli kliinikumi. Sõiduki juht lahkus sõidukiga sündmuskohalt.

05.11.2018 kella 23.00 paiku sõitis 57-aastane mees Ida-Virumaal Aseri alevikus Kesktänav 12 juures liinibussiga Vdl Futura manöövrit sooritades otsa maas lebanud 69-aastasele tumedates riietes mehele. Kiirabi toimetas jalakäija Ida-Viru Keskhaiglasse. Sündmuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Pimedus, külmakraadid ja sademed muudavad liiklejate elu raskeks. Politsei palub, et sõidukiomanikud vahetaksid esimesel võimalusel suverehvid talviste vastu ning vaataksid üle, kas sõiduki kojamehed ja tuled on seisukorras, mis lubab lume ja pimeduse vastu täisvõimsusel võidelda. Ka autojuht on jalakäija, seega peab iga liikleja küljes rippuma vähemalt üks helkur.

 

JÄTA KOMMENTAAR

Sinu e-posti aadressi ei avalikustata Nõutud väljad on märgitud *